Mamy porty lotnicze między innymi w Krakowie, Olsztynie, Katowicach, Bydgoszczy czy Suwałkach.

Turystyka

W dzisiejszych latach tripy są niezwykle łatwe. Nie dość, że jest możliwość zamówinia noclegu hotelowego przez internet to prócz tego, ażeby zdobyć się do wybranego ośrodka możemy przebierać w transporcie.

Po świecie możemy wojażować samolotami, wręcz pomiędzy polskimi miejscowościami są loty. Posiadamy  lotniska między innymi w Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Olsztynie czy Nowym sączu. Są osoby, którzy nie lubią fruwać. Dla nich jest komunikacja lądowa. Jest duża liczba połączeń autobusowych. Autobusy jeżdżą pomiędzy stacjami w państwach europejskich. Częstokroć zdarzają się okazje na przejazdy a także za bardzo małe pieniądze mamy możliwość przejechać do nowego ośrodka miejskiego. Skromniejsze, niemniej jednak szybsze a także zdarza się, że oraz  bardziej komfortowe są busiki. Busy do Niemiec to w tej chwili popularne miejsca urlopowe.

Osoby, wyjeżdżając z własną familią, jeśli rodzina jest min. cztero osobowa, w zdecydowanej większości przypadków decydują się na samochód. Dzięki temu potrafią sobie rozplanować dużo bardziej interesującą eskapadę i na przykład co parę dni wymieniać hotel. Dlatego bardzo dużo zwiedzają a pociechom nie nudzi się w 1dnym lokalu. Z pewnością też podróże są bardziej krótkotrwałe, tyle że cykliczne, ale oraz niesłychanie dużo tańsze bo płacą tylko za paliwo a nie za samolot dla 4ki w obie strony.

Jest także grupa osób, która wybiera nieszablonoweśrodki podróży. Na przykład jazda na rowerze, z całkowitym wyposażeniem w plecaku lub podróżowanie autostopem. Bywa to z pewnością tańsza forma przemieszczania się ale na nieszczęście niezmiernie niebezpieczna. 1, że możemy czekać bardzo długo na pojazd a 2, że przenigdy nie wiemy na kogo nam się trafi.

Zobacz: Busy do Holandii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *