Istnieje możliwość zapisać się na wizytę lekarską do lekarza rodzinnego całkiem bezpłatnie

Aranżacja

Nasze medyczne centrum CMP (Cmp.med.pl) wyjątkowo śpiesznie zyskało wielką popularność pośród klientów. Zapewnia ono wszystkim pacjentom najwyższy komfort oraz dodatkowo poczucie swobody. Każdy z pacjentów może indywidualnie wybrać formę korzystania z wsparcia medycznego. Jest to niewątpliwie dużym walorem tej oferty. Co właściwie mamy do wyboru?

Jednorazowa płatność za usługę

Na witrynie internetowej www naszego centrum zamieszczony jest szczegółowy cennik oferowanych przez nas usług. Pacjent może skorzystać z możliwości płatności jednorazowej. Płatność ta polega na opłaceniu świadczonej usługi od razu po skończonej wizycie. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą zminimalizować wszelkie formalności. Będziemy mogli skorzystać z medycznych usług CMP wtedy, gdy tylko mamy taką potrzebę. Absolutnie nie jesteśmy związani jakąkolwiek umową.

Płatność abonamentowa za usługi

Nasze centrum medyczne proponuje swoim pacjentom również abonamentowy system. Właściwie na czym system ten polega? Każda osoba może wybrać stosowny pakiet dla siebie, swoich najbliższych, a także swojej kadry. Nasza oferta jest aż tak kompleksowa, iż każdy pacjent zdoła coś dla siebie znaleźć. Dużym walorem jest minimalizacja cen. Prócz tego możemy liczyć na znakomite dostosowanie oferty do rzeczywistych wymagań. W sytuacji, jakiegokolwiek problemu możemy korzystać z wsparcia doświadczonego specjalisty. W specjalistyczny sposób zdoła pomóc on nam wybrać odpowiedni pakiet usług medycznych.

Podstawowa opieka zdrowotna (Narodowy Fundusz Zdrowia)

W naszym centrum istnieje możliwość zapisać się na wizytę do lekarza ogólne zupełnie bezpłatnie (w ramach NFZ). Mając zdrowotne ubezpieczenie przysługuje nam bezpłatna opieka medyczna. Znaczy to, iż nie musimy ponosić dodatkowych opłat na przykład w sytuacji wykonania badań laboratoryjnych.

Więcej: szkoła rodzenia warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *